O nas

onas2

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń ogrodniczych i leśnych. Jesteśmy autoryzowanym serwisem gwarancyjnym tak uznanych firm, jak STIGA, CASTELGARDEN, BRIGGS&STRATTON, AL-KO, HORTMASZ, MTD, serwisujemy również urządzenia ogrodnicze i budowlane marki STIHL, VIKING,  oraz wielu innych firm, jeśli tylko mamy dostęp do części danego sprzętu.

Zajmujemy się naprawami pił, kos, kosiarek, traktorków ogrodowych, wertykulatorów, glebogryzarek, zarówno spalinowych, jak i elektrycznych. Naprawiamy również  odkurzacze do liści, odśnieżarki, rębarki do gałęzi. Wykonujemy usługi na najwyższym poziomie z dbałością o każdy szczegół, co przekłada się na zadowolenie klienta.

Dodatkowo w naszym serwisie istnieje punkt sprzedaży, w którym znajdziesz najróżniejsze części i podzespoły do swojego urządzenia. Wykonujemy także usługi związane z ostrzeniem łańcuchów pilarek, noży kosiarek jak i tarcz tnących.

BS Serwis to także bogato wyposażona wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego, dostępna dla klienta przez cały rok. W naszej ofercie można znaleźć takie urządzenia, jak wertykulatory spalinowe oraz elektryczne, pilarkę, kosę i dmuchawę spalinową, odkurzacz do oczka wodnego i wiele innych maszyn, które pomogą Państwu w odpowiednim utrzymaniu ogrodu.